#

Dołącz do nas!

Tu tworzymy najbardziej znane marki OTC w Polsce. Dajemy przestrzeń dla nowych pomysłów i odważnych decyzji. Lubimy konstruktywną dyskusję i cenimy różnorodność poglądów. Jesteśmy zespołem profesjonalistów i dbamy o to, żeby otwarcie dzielić się wiedzą, wspierać się i wspólnie osiągać sukces. Chcesz do nas dołączyć?


#

Magdalena Huk (Adamska)

Marketing Manager

Będąc w firmie 5 lat, nie nudziłam się ani minuty! USP Zdrowie łączy możliwości na miarę dużej firmy z elastycznością i innowacyjnością typową dla start-upów. Dla mnie to miejsce, które daje mi możliwość realizacji mojej wizji marketingu i pomysłów, a co najważniejsze docenia moją inicjatywę oraz samodzielność. Mam przyjemność kierować wspaniałym zespołem, pracujemy na co dzień z inspirującymi ekspertami ds. zdrowia, edukujemy i realizujemy ciekawe projekty w zakresie Digital i e-commerce.

#

Jakub Drumlewski

Marketing Business Unit Director

USP Zdrowie to niezwykle inspirujące środowisko, w którym pracuję przeszło 8 lat. Dynamicznie rozwija w pracy na każdym poziomie, w szerokim ujęciu portfolio i z bardzo realnym wpływem na biznes z najciekawszymi markami i projektami OTC i suplementów diety w Polsce. To Zespół bardzo ciekawych, wzajemnie inspirujących się osób. Ludzi łączących swoje pasje, umiejętności i doświadczenie, aby tworzyć wartość firmy i ciągły rozwój z aktualną odpowiedzią na rosnące potrzeby i trendy w rynku farmaceutycznym. Takie połączenie wnosi dużą satysfakcję w pracy, chęć zmiany i frajdę z możliwości ciągłego rozwoju, rozszerzania horyzontów w jakże dynamicznym dziś świecie i realiach rynkowych.

#

Franciszek Sielanko

Procurement Project Leader

W USP Zdrowie pracuję od 6 lat. Pierwsze dwa lata wspierałem zespół marketingu jako asystent, gdzie miałem możliwość współpracy przy wielu ciekawych projektach. Od 4 lat pracuję w Dziale Procurement & P2P Department, gdzie w pełni mogę wykorzystywać moje cechy i umiejętności do budowania długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi oraz rozwijać kompetencje w zakresie prowadzenia efektywnych negocjacji. Praca w USP Zdrowie pozwala mi utrzymać balans między życiem zawodowym a prywatnym, dzięki czemu mogę spełniać się w obu płaszczyznach.

#

Tomasz Adamczyk

Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży

W USP Zdrowie jestem już od 7 lat. Odpowiadam za koordynowanie pracy zespołów: medycznego ginekologicznego oraz farmaceutycznego Regionu Południe. Cenię sobie przede wszystkim współpracę z moimi przedstawicielami oraz bezpośrednimi przełożonymi, jak i możliwość uczestniczenia w stałym rozwoju naszej firmy. Współpraca ta jest oparta na wzajemnym szacunku, pomocy w realizacji wspólnych zadań oraz wykonywaniu codziennych obowiązków, a także przyjaznej i przyjacielskiej atmosferze w czasie wolnym i podczas spotkań firmowych. Zadania, przed którymi codziennie staję, związane z dynamicznym rozwojem portfolio naszego zespołu, rozwijają moje kompetencje sprzedażowe, analityczne, coachingowe oraz merytoryczne. Naszą ambicją jest utrzymywanie i wzmacnianie pozycji lidera na rynku OTC, co jest olbrzymim wyzwaniem.

#

Patryk Dąbek

Analityk Finansowy

W USP Zdrowie pracuję od roku. Przygotowuję analizy finansowe, prognozy oraz rekomendacje, mające najczęściej na celu wspierać dział sprzedaży. Podoba mi się, że w firmie mogę liczyć na sprawną oraz elastyczną współpracę między działami. Nie jesteśmy zamknięci w swoich obszarach i mamy możliwość brania udziału w różnych, ciekawych projektach.

#

Kinga Gącikowska

Specjalista ds. HR

Pracuję w USP Zdrowie niecałe dwa lata i obecnie zajmuję się onboardingami, rekrutacją i szkoleniami dla naszych pracowników. W USP wyjątkowo cenię sobie to, jak bardzo rozwijają mnie moje codzienne zadania. Doceniam też wysoką kulturę wśród kolegów i koleżanek, którzy są otwarci na dzielenie się wiedzą. Na każdym kroku widzę, że współpracuję nie tylko ze specjalistami, ale też pasjonatami w danej dziedzinie. Zaangażowanie w rozwój firmy i inspirujące relacje są dla mnie siłą napędową do dalszego rozwoju i chęci stawania się coraz lepszym pracownikiem.

#

Marlena Maliszewska

Asystentka Marketingu

W USP Zdrowie pracuję ponad rok. To miejsce, które pozwala mi się rozwijać i wykorzystywać wiedzę, którą zdobyłam podczas studiów oraz w innych miejscach pracy. Cieszę się, że moje codzienne zadania związane są m.in. z e-Commerce - to obszar, w którym chcę się rozwijać. Moi współpracownicy wierzą w moje kompetencje i dają mi swobodę w samodzielnym wykonywaniu rozmaitych zadań, dzięki czemu czuję się doceniona i czerpię satysfakcję z pracy.

#

Iwona Kaim

Wspiera AI Transformation w USP Zdrowie

Od roku współpracuję z USP Zdrowie, wspierając obszar AI Transformation, gdzie skupiam się na wykorzystaniu sztucznej inteligencji do optymalizacji operacji firmy. Działam przy projektach, które realnie wpływają na efektywność i skuteczność procesów. Co wyróżnia USP Zdrowie? Tu technologia ma ludzkie oblicze.


Co oferujemy?

Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń

w tym atrakcyjne programy premiowe - w wymierny i realny sposób doceniające zaangażowanie, proaktywność i wkład naszych pracowników w rozwój firmy.

Programy rozwojowe

wspierające zdobywanie nowej wiedzy, umiejętności i doświadczenia pracowników każdego szczebla.

Elastyczne formy pracy

z możliwością pracy hybrydowej w zależności od zakresu wykonywanych obowiązków i stanowiska.

Prywatna opieka medyczna

zapewnia dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych, obejmujących konsultacje specjalistyczne, badania diagnostyczne oraz leczenie.

Programy wspierające wellbeing

dzięki platformie Mindgram, a także w ramach programu rozwojowego Hello Talent. W naszym biurze w Warszawie pracownicy mogę skorzystać z porad fizjoterapeuty i masaży w „Pokoju Zdrowia”.

Przyjazna i komfortowa przestrzeń biurowa

wspierająca różne potrzeby pracowników: zarówno do pracy indywidualnej w miejscach sprzyjających skupieniu, jak i dedykowane sale do spotkań biznesowych czy przestrzeń do spotkań przy kawie i odpoczynku.

I inne

benefity, tj. np.: ubezpieczenie na życie, karta sportowa, wysokiej jakości narzędzia pracy i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Sprawdź, kogo aktualnie szukamy: